AĞVA PARK MANDALİN OTEL

1
51

    

Şehrin kalabalığından stresinden bunalıp bir hafta sonu Ağva’ya kahve içmek için gelen, suyun akışını seyrederken aniden burada olmalıyız diye karar verip uzun çalışma hayatını sonlandıran bir çift tarafından kurulan bir işletme Park Mandalin… Adını, bahçesine diktikleri mandalina ağaçlarından alıyor. 

AĞVA PARK MANDALİN OTEL
Konaklamak için gelenleri müşteri değil misafir kabul etmeye çalışan bu sebeple aile yadigarı eşyaları ve anılarını paylaşan bir anlayış.

Misafir olmayı isteyenlere tüm çalışanları ile birlikte kalbini ve imkanlarını açan, müşteri olmak isteyenleri de konakladıkları süre içinde rahat ettirmeye çalışan bir konuk evi.

Bu tesiste 120 yıllık babaanne çeyizi dikiş makinesini de görebilirsiniz, 60 yıllık ülkeye ilk gelen orjinal radyoyu da.Ya da ailenin çalışma hayatlarının  ilk yıllarında kullandıkları daktilo ve hesap makinesini de.

AĞVA PARK MANDALİN OTEL
Hiç ilginizi çekmiyorsa bile 110 yıl önce basılmış bir kitap size geçmişi sorgulatabilir.

Hava şartları izin verdiği sürece iskelede oturabilir, yada kış bahçesinde sobanın üstünde kestane pişirebilir, şöminenin karşısında bir şeyler yudumlayabilirsiniz.

Sessiz sakin huzurlu bir alan yaratmaya çalışıyorlar. Bunun için her türlü aşırılık, kavga ve  yüksek sesi hoş karşılayamıyorlar maalesef.

Park Mandalin, alışılmış otel conceptinde olmaktan daha ziyade bir konuk evi. Bahçesindeki ağaçlar yaz kış yeşil. 

Kahvaltı dahil hizmet veriyor ama ayrıca ala carte restaurant da mevcut. 

Bir de hiç arzu etmediği halde mecbur kaldığı için çocuk politikasını değiştirmek zorunda kaldı. Bu konuda anlayış bekliyor.(12+)


Park Mandalin Otel farklı bir yönde de hizmet veriyor.Detoks,zayıflama,stresten arınma,yaşlanmayı geciktirme selülit giderici etkileri bilinen OZON TERAPİSİ….

Ozon Sauna adı verilen bu sistem ile hem huzur dolu bir tatil yapıp hem de sağlık depolayabilirsiniz…

AĞVA PARK MANDALİN OTEL

Ağva’da huzuru ve Park Mandalin’i daha detaylı keşfetmek isterseniz lütfen TIKLAYIN

AĞVA PARK MANDALİN OTEL
AĞVA PARK MANDALİN OTEL
AĞVA PARK MANDALİN OTEL
Merhaba Seyahat Sever Dostlarımız; Vakit buldukça seyahat eden gezgin bir aileyiz.Belki de daha önemlisi gezmek kadar gezi tecrübelerimizi aktarmayı daha çok seviyoruz.Gezilecek yerler konusunda siz değerli okurlarımıza bilgilerimizi aktarmak bizi çok mutlu ediyor.Ankara Gezginleri sayfamız sizler için gezi rehberi veya tatil rehberi olarak faydalı oluyorsa ne mutlu bize....

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here