EN İYİ 2019 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ VE KAMPANYALARI

12
47

Erken rezervasyon, doğru şekilde ve güvenilir bir yöntemle gerçekleştirilirse bizler için büyük fiyat avantajları sağlamaktadır.Ancak, bunun için erken rezervasyon otellerini ve kampanyalarını iyi araştırıp, en doğru seçimi yapmak gerekir.

Her yıl Kasım Aralık aylarında, bir sonraki yılın erken rezervasyon otel kampanyaları başlamaktadır.Yani, içinde bulunduğumuz bu aylar, 2019 erken rezervasyonlarımızı yaptırmak için ideal bir dönem.

 

En iyi 2019 erken rezervasyon otel ve kampanyalarından bahsetmeden önce, kısaca erken rezervasyon yaptırırken mutlaka dikkat etmemiz gereken kuralları özetlemek istiyoruz.

*Tatil yapmak istediğiniz otel konusunda net olun, değişim gibi bir durum yaşamayın.

*Tatil tarihinizi iyi belirleyin.İlerleyen süreçte tarih değişikliği, her ne kadar değişim ve iptal garantileri verilse de, size ekstra külfet yada maliyet çıkarabilir.

*Erken rezervasyonunuzu mutlaka tanıdık ,bildik ve veya güvenilir bir site yada acenteden yaptırın.

*Rezervasyon işlemi gerçekleştikten sonra, mutlaka otele ait voucher belgesini alın, hatta kayıt ve rezervasyonunuzu otelinizi arayarak teyit ettirin.

*2019 Erken rezervasyon indirimlerinde 1.dönem 10 Aralık 2018 tarihinde bitiyor.Erken rezervasyon düşünüyorsanız, en yüksek oranda indirim bu tarihe kadar bilginiz olsun…

ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

Şimdi de sizlerle bu dönemde en iyi erken rezervasyon kampanyalarını ve bu kampanyaları düzenleyen siteleri paylaşmak istiyoruz.Bunu anlatırken de her tatil sitesinin genel kampanya şartlarını ve en iyi indirime sahip otellerini aktaracağız.

Haydi başlıyoruz….

ETSTUR ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

Etstur’da yapılan erken rezervasyonlarda, %50’ye varan indirim,koşulsuz iade ve Yapı Kredi World Karta özel indirimli 6 taksit imkanı var.Kampanyada indirim oranları otelden otele değişiklik göstermekle birlikte, %30 ile %50 arasında.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort, Etstur erken rezervasyon otelleri içinde biraz dikkat çekiyor.World karta %40 indirim,6 taksit ve ekstra %25 enflasyonla mücadele indirimi var.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort

Etstur kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve otelleri incelemek için;  siteyi ziyaret edebilirsiniz https://www.etstur.com/

 TATİLSEPETİ ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

10 Aralık 2018’e kadar yapılan, Nisan-Kasım ayları dönemi rezervasyonlarda %50’ye varan indirim ve kredi kartlarının tamamına yakınına peşin fiyata 6 taksit seçeneği var.İndirim oranları, %30-50 arasında değişiyor.Ayrıca konaklamaya 72 saate kadar iptal iade garantisi var.

Tatilsepetin’de de indirim oranı olarak öne çıkan otel; Club Calimera Serra Palace.%50 erken rezervasyon indirimi ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunuyor.

Club Calimera Serra Palace

Tatilsepeti kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve otelleri incelemek için;  siteyi ziyaret edebilirsiniz https://www.tatilsepeti.com/

JOLLYTUR ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

1.Dönem erken rezervasyon tarihine kadar, yine %50’ye varan indirim,72 saat kalana kadar iptal iade güvence paketi ve tatil tarihinize kadar sizin aleyhinize bir fiyat farkı oluşması durumunda fiyat iade garantisi sunuyor Jollytur müşterilerine.

Martı Myra Tekirova, Bonus kredi kartına 6 taksit,%40 indirim ile Jollytur’da en uygun erken rezervasyon şartlarına sahip görünüyor.

Martı Myra Tekirova

Jollytur kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve otelleri incelemek için;  siteyi ziyaret edebilirsiniz https://www.jollytur.com/

TOURİSTİCA ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

Touristica müşterilerine,1.dönem erken rezervasyon tarihi olan 10 Aralık 2018 kadar peşin fiyatına 6 taksit,%50’ye varan indirim ve iade iptal garantisi sunuyor  .Farklı bir kampanya detayları da var.Erken rezervasyon ile otel kaydı yaptıran müşterilerine  tek yön 75 tl’den başlayan fiyatlarla uçak bileti satıyorlar.

Manas Park Hotel, %50 erken rezervasyon indirimi ile Touristica’daki en yüksek indirim oranı ile satılan otellerden biri.

Manas Park Hotel

Touristica kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve otelleri incelemek için;  siteyi ziyaret edebilirsiniz https://www.touristica.com.tr/

Son bir hatırlatmada bulunmak istiyoruz.Bazı hususlara, özellikle yazımızın başında değindiğimiz mutlaka dikkat edilmesi gereken kurallara özen göstererek, erken rezervasyonu avantajlı hale getirebilirsiniz.O konulara dikkat etmenizi öneriyoruz.Umarız erken rezervasyon otelleri ve kampanyaları konulu yazımız sizlere faydalı olur.Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

Ülkemizin bölge bölge gezi haritasını incelemek isterseniz;Gezilecek Yerler

Sağlıklı ve hoş kalın…MGF

Merhaba Seyahat Sever Dostlarımız; Vakit buldukça seyahat eden gezgin bir aileyiz.Belki de daha önemlisi gezmek kadar gezi tecrübelerimizi aktarmayı daha çok seviyoruz.Gezilecek yerler konusunda siz değerli okurlarımıza bilgilerimizi aktarmak bizi çok mutlu ediyor.Ankara Gezginleri sayfamız sizler için gezi rehberi veya tatil rehberi olarak faydalı oluyorsa ne mutlu bize....

12 YORUMLAR

 1. Erken rezervasyon kampanyalarının aldatmaca olduğunu düşünüyüroeum.’ sene önce Ocak ayında aldığımız tatili Temmuz ayında aynı paraya sattılar.

  • Evet Utku Beu-y genel olarak katılıyoruz sıze aldatmaca konusunda.Ama yazımızda da belirttiğimiz hususlara dikket ederseniz avantaj haline gelebiliyor.

 2. 2019 ekonomi kotu gecek deniliyor. Erken rezervasyonlar ile yazin turizm hareketine yon veriliyor. Kimse bunlari dusunmuyor. Parasi olan icin sorun yok ama olmayan icin bu yil neler olacak gorecegiz.

  • Burak Bey merhabalar…
   Öncelikle ilginiz için teşekkürler.Kötü ekonomik ortamda uygun ve avantaj sağlayacak bir erken rezervasyonun etkılı bır hamle olacagını düşünüyoruz…

 3. Erken rezervasyon konusunda fevri davranmadan gerekli araştırmaların yapılmasıyla birlikte mutlaka okunması ve dikkate alınması gereken şeyler konusunda detaylı ve faydalı bilgileriniz için teşekkürler

 4. erken rezervasyon konusunda kesinlikle jollytur’u tavsiye ederim. jollytur’un erken rezervasyon kampanyanları diğer firmalara göre çok daha başarılı

 5. çok faydalı bir makale olmuş. erken rezevasyon önemli, yüzde elliye varan indirimlerden faydalanmak aslında elimizde ancak ekonomik sıkıntı ve zaman planlaması yapmak zor olduğu için insanlar mesafeli yaklaşıyor. saygılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here