TRİPADVISOR’DE GEZGİNLER TARAFINDAN BELİRLENEN “2018 TÜRKİYE’NİN EN İYİ OTELLERİ” LİSTESİ

20
40

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan seyahat sitesi Tripadvisor, 2018’in en iyi otellerini belirledi.Yerli ve yabancı gezginlerin oylarıyla belirlenen “Travelers’ Choice 2018” listesi yayınlandı.

Türkiye Tripadvisör Otelleri

İşte Tripadvisor’de gezginler tarafından belirlenen Türkiye’nin 2018 en iyi otelleri

KAYAKAPI PREMIUM CAVES

 

Kayakapı Premium Caves

Ürgüp’te hizmet veren Kayakapı Premium Caves Otel, Türkiye’nin 1.,Avrupa’nın 3. ve dünyanın 12. en iyi oteli seçildi Tripadvisor kullanıcıları tarafından.

HOTEL SULTANIA

 

Hotel Sultania

İstanbul Fatih’de bulunan Hotel Sultania’da gecelik 2 kişi konaklama ücreti 430-1200 TL arasındadır.Otelin dekorasyonunda Osmanlı motifleri sıklıkla kullanılmıştır.

LEVNİ HOTEL & SPA

 

Levni Hotel & Spa

İstanbul Sirkeci otellerindendir.Tripadvisor puanı 5 üzerinden 5,Hotelscom puanı ise 10 üzerinden 9’dur.Levni Hotel & Spa tek gece  2 kişi konaklama ücreti 520-650 TL arasındadır.

FER HOTEL

 

Fer Hotel

İstanbul Sultanahmet’te bulunan Fer Hotel’in 2 kişi gecelik konaklama ücreti 550-750 TL bandında.

SİRKECİ MANSION

 

Sirkeci Mansion

Sultanahmet Meydanı,Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır.2 kişilik tek gece konaklama ücreti 720-1050 TL arasındadır.

NEORION HOTEL

 

Neorion Hotel

 

Hemen hemen her yıl Tripadvisor Travelers’ Choice listesine girmeyi başaran Nerion Hotel’de, 2 kişi gecelik konaklama ücreti 500-600 TL arasında.

BANKERHAN HOTEL

 

Bankerhan Hotel

İstanbul Beyoğlu’ndadır.Karaköy’ün tarihi binaları ile komşudur.Küçük ve konforlu bir butik oteldir.2 kişi gecelik konaklama ücreti 330-470 TL arasındadır.

MUSEUM HOTEL

 

Museum Hotel

 

Kapadokya bölgesinde Uçhisar’da hizmet veren bir oteldir.Türkiye ve Avrupa’nın en iyi lüks butik otel ödülüne sahiptir.2 kişi gecelik konaklama fiyatı 1600-2500 TL arasındadır.

SERTİL HOTEL

 

Sertil Hotel

Fethiye Ölüdeniz’de bulunan Sertil Hotel balayı çiftlerine ve çiftlere hizmet veren butik bir oteldir.Olağan üstü güzellikteki manzarasıyla göze çarpmaktadır.

HAN DELUXE HOTEL

 

Han Deluxe Hotel

Han Deluxe Hotel Fethiye Ölüdeniz’de konforu,manzarası yüksek kaliteli servisi ile bölgedeki en iyi otellerden biridir.

Tripadvisor kullanıcıları tarafından seçilen Türkiye’nin en iyi otellerini sizler için sıraladık.Sizlerde özellikle fiyat/performans oranından memnun kaldığınız otelleri bizlerle yorumlarınızla paylaşırsanız mutlu oluruz.

Ülkemizin bölge bölge gezi haritası için;Gezilecek Yerler

Sağlıklı ve hoşkalın…MGF

Merhaba Seyahat Sever Dostlarımız; Vakit buldukça seyahat eden gezgin bir aileyiz.Belki de daha önemlisi gezmek kadar gezi tecrübelerimizi aktarmayı daha çok seviyoruz.Gezilecek yerler konusunda siz değerli okurlarımıza bilgilerimizi aktarmak bizi çok mutlu ediyor.Ankara Gezginleri sayfamız sizler için gezi rehberi veya tatil rehberi olarak faydalı oluyorsa ne mutlu bize....

20 YORUMLAR

    • Muharrem Bey güzel yorumunuz için teşekkürler.Ayrıca Mudurnu Alibey Butik Otel de göstermiş olduğunuz başarı için tebrik ediyoruz sizi…

  1. İşte kiminin tuzu yok sofrasında, kimi sorar tatlım nerde diye. İnşallah ben de bir gün gezecek tozacak hale gelebilirsem siteyi takip ederim, güzel ve emeği olan bir site. Başarılarınızın devamını dilerim.

    • Cihan Bey merhabalar.Öncelikle ilginiz için teşekkürler.İnanın gezfet ve keşfetmek bir ekonomık yükseklık gerektıren şeyler değil.Sadece buütçenızı nereye nasıl aktaracağınızla ilgili.Yanı tercıhlerımız belırleyıcı.Ayrıca aynı mantıkla dizi izlememelıyızz veya milyon dolarlık futbıol haberlerını de okumamalıyız???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here